Átadták "Az én 10-es utam" rajzpályázat nyereményeit

2021. október 19.

Gyerekzsivajjal telt meg tegnap délután a Városháza. "Az én 10-es utam" rajzpályázat díjátadójára érkeztek ugyanis a gyerekek és szüleik a Hivatal nagytermébe. Fetter Ádám polgármester és Strack Bernadett örömmel köszöntötte a gyerekeket. A városvezetők elmondták, hogy a versenyre nagyon szép, kreatív rajzok érkeztek, a gyerekek ügyesen megragadták az útépítést, illetve az úthoz kapcsolódó témákat. Az eseményen átadták a négy díjazottnak a nyereményét is. Az óvodás korcsoportban Kupás Zalán rajza nyert, az alsótagozatosok között pedig Nagy Kamilláé lett a győzelem. Mindketten 10 ezer forint értékű kreatív ajándékcsomagot nyertek. A versenyben két alkotást különdíjjal is jutalmaztak az egyik Máltesics Ármin rajza, aki ötezer forintos ajándékcsomagot kapott, valamint Lyócsa Léna alkotását a Művészetek Háza ismerte el különdíjjal.

Természetesen a többi pályázó sem maradt nyeremény nélkül, mindenki egy városi arculattal díszített bögrével és két cirkuszjeggyel térhetett haza.

A nyerteseknek ezúton is szeretettel gratulálunk!