Február elejére készülhet el a járda a Görgey utcában

2022. január 14.

Az ütemterv szerint halad a Görgey utcában a járdaépítés. A vállalkozó január 4-én kezdte a munkát a területen és jelenleg a teljes szakasz felénél jár. Az építést a fagyos időjárás nehezíti ugyan, de az ütemet eddig nem lassította. Bízunk benne, hogy ez a továbbiakban is így marad és akkor a munka február elejére befejeződhet.
Az Önkormányzat 2021-es költségvetésében összesen hat utcában - Szabadság, Szent Erzsébet, Csobánkai, Nagy Imre, Kápolna és Görgey - biztosította a fedezetet gyalogutak építésére.
A projekt befejezését követően pedig már egy új járdaberuházás indul a városban pályázati hozzájárulással. Ennek keretében három helyszínen, így a Templom téren, a Bányató és Iskola utcában épül majd új gyalogút.
A városvezetés az elkövetkező években más utcákban is szeretné a vörösváriak életminőségét javítani utak, járdák építésével. Ehhez kérdőív kitöltésével közös gondolkodásra hívják a lakosokat. Ha Önnek is van javaslata ötlete itt töltheti ki a kérdőívet: https://bit.ly/3rftnkx