Megjelent a Vörösvári Újság 2021. márciusi száma

2021. március 28.
A digitális lapszám már olvasható. A nyomtatott újságot a regisztrált címekre március 29-április 1 között kézbesítik.

KEDVES OLVASÓK!

Úgy tűnik, végre valóra válik a város és a mindenkori városvezetés egyik régi, dédelgetett álma, az uszoda. A közelmúltban megkezdődtek a munkálatok, a részletekről dr. Fetter Ádám polgármestert kérdeztük. Ottjártunkkor még csak a terület kijelölése és némi tereprendezés történt, de a jövőben is igyekszünk majd folyamatosan hírt adni arról, hogyan halad a beruházás.

A képviselői interjúk sorozatban ezúttal Cser András képviselőt kértük fel beszélgetésre, aki jelenleg függetlenként ül a testületben, többek között ennek okairól is faggattuk.

Városunk két rendőrének segítségével megtudhatják, hogyan vigyázhatunk jobban közterületeinkre, mit tehetünk egyénenként is azért, hogy élhetőbb és szebb legyen Pilisvörösvár.

Sajnos még mindig nem tarthatunk ünnepi megmozdulásokat, ezért egy rövid videóval emlékezett a város 1848–49 hőseire a PilisTV segítségével. A polgármesteri ünnepi beszéd azonban nem maradt el, megtalálják lapunk 16. oldalán.

Differenciáltan oktatni önmagában sem egyszerű, hát még az online térben. Ezt a problémát járták körül a pilisi utazó gyógypedagógusok egy online konferencia keretében, melyen sok helyi és környékbeli tanár is részt vett.

Sportrovatunkban ezúttal egy fiatal, sikeres sportolót, Fetter Eriket ismerhetik meg, aki a biciklis sportág nagy reménysége, és természetesen Vörösvár szülötte.

Reméljük, ebben a hónapban is találnak érdekes olvasnivalót, és ne feledjék, meghosszabbítottuk a regisztrációt, április folyamán még regisztrálhatnak a Vörösvári Újságra!

Palkovics Mária
felelős szerkesztő