Átadták a 150. babacsomagot

2022. január 27.

Ünnepélyes keretek között adták át a Városházán a 150. babacsomagot szerda délután. Az ajándékcsomagot Spiegelberger Adél szüleinek Spiegelberger-Kovács Blankának és Spiegelberger Zoltánnak nyújtotta át Fetter Ádám polgármester és Strack Bernadett alpolgármester, valamint Dr. Magyar Katalin a Vízöntő Patika Kft. ügyvezetője, és Dr. Filáné Dr. Pap Franciska a Sikari Patika Bt. ügyvezetője a Polgármesteri Hivatalban.

Adél a 150. baba, aki újszülött támogatásban részesülhet a kezdeményezés bevezetése óta. A városvezetés ugyanis 2020. tavaszán indította el a vörösvári újszülöttek támogatását a két helyi gyógyszertárral összefogásban. Az akció keretében a családok minőségi babaápolási termékeket tartalmazó csomagot vehetnek át. Szerencsés 150. babaként Adél a csomag mellett vörösvári motívumokkal díszített babaruhát, vörösvári kifestőt és bögrét is kaphatott.

Sok boldogságot, jó egészséget kívánunk Adélnek és szüleinek, valamint minden vörösvári újszülöttnek és családjának!

A babatámogatást a lenti letölthető űrlapon lehet igényelni.