Elégedettségi kérdőív a Főzőkonyhán készült ételekről

2022. június 15.

Pilisvörösvár Város Önkormányzata 2021. év eleje óta több konyhai gépet, eszközt is beszerzett, annak érdekében, hogy a Főzőkonyhán készült és a gyerekek, valamint a megrendelők asztalára kerülő ételek minél változatosabbak, ízletesebbek és egészségesebbek legyenek. A korszerűsítéseknél fontos szempont volt az is, hogy az ételek rövidtávú tárolásuk során megőrizzék eredeti minőségüket, valamint a kitelepüléseken is jóízű fogások készüljenek. Az elmúlt másfél évben az Önkormányzat többek között így beszerzett ipari sütőt – mely alkalmas nagy mennyiségű rakott, párolt, főtt étel elkészítésére, sokkolót a nagy kapacitású és hatékony hűtéshez, valamint fritőzt, gofrisütőt, gázpalackos szeletsütőt is, ezenkívül lecserélték az elavult konyhai edényeket, badellákat. Egy új, modern hűtőkocsi szintén szolgálatba állt, hogy megfelelő minősében jusson el az elkészített menü az intézményekbe.
A városvezetés most szeretne visszajelzést kapni arról, hogy az újításoknak köszönhetően hogyan változott az ételek minősége és milyen további intézkedések, fejlesztések szükségesek a még jobb étkeztetés eléréséhez.
Kérjük, hogy a kérdőív kitöltésével segítse a munkát!
Kérdőív itt tölthető ki: https://forms.gle/GrKPnQ5XKii7dmoE6