Miben segíthetünk?

Belügyminisztériumban fogadták városunk alapítványának képviselőit

Belügyminisztériumban fogadták városunk alapítványának képviselőit
2022. október 25.

A Belügyminisztérium gondoskodáspolitikáért felelős államtitkára Fülöp Attila fogadta a pilisvörösvári székhelyű Árpádházi Szent Margit Alapítvány a Rászorultakért képviselőit pénteken. Az államtitkár Fetter Ádámmal az alapítvány elnökével és Müller Márta alapítóval találkozott és átttekintették a tervezett Mentális Terápiás Központ indítási és finanszírozási lehetőségeit. 
Az elmúlt évben életre hívott alapítvány célja a lakosság mentális egészségének támogatása, illetve a rehabilitációs fázisban lévő pszichiátriai betegek számára terápiás foglalkozások szervezése. A nappali ellátáson kívül a szervezet lakóotthon létrehozását is tervezi.

Hírek []
Események []
Dokumentumok []
Aloldalak []