Négy éve indította az Önkormányzat a babacsomagot

2024. április 25.

Ezen a hűvös tavaszi délutánon összeállítottunk egy szívmelengető képcsokrot a jubileumi babacsomagos csöppségek fotóiból.
Az Önkormányzat pont négy éve 2020 tavaszán indította el ugyanis a vörösvári újszülötteknek és szüleiknek szóló kezdeményezését. Ennek keretében a gyógyszertárakkal összefogásban a családok minőségi babaápolási termékeket tartalmazó csomagot, valamint pénzbeli támogatást kapnak.
Minden szerencsés 25. baba emellett külön köszöntésben is részesül a Városházán, és a csomag mellett vörösvári motívumokkal díszített babaruhát, vörösvári kifestőt, zsírkrétát, matricákat és bögrét is kap, valamint egy foltvarró technikával készített takarót és egy kedves állatfigurát a Cérna Rézik felajánlásának köszönhetően.