Szaloncukrot kaptak a pilisvörösvári intézmények

2022. december 19.

Szamos szaloncukrot szállítottak pénteken és hétfőn a Hivatal munkatársai több pilisvörösvári intézménybe, hogy meglepjék az ott dolgozókat, gyerekeket, felnőtteket az ünnepek előtt. A csomagokat a következő helyszínekre vitték: a bölcsődébe, az öt óvodába, a három általános iskolába, a gimnáziumba, a Virgonc gyermekházba, a Viktor valamint a Szent Erzsébet otthonba, illetve a Napos Oldalhoz. A finomságokat a Szamos Marcipán Kft. ajánlotta fel a városnak nemrégiben, összesen háromszáz kilogrammot.

A jelentős mennyiségű édességadomány javarészt a jótékonysági élelmiszergyűjtés csomagjait teszi gazdagabbá, amelyeket a város rászoruló családjai kapják, emellett a vásározókat is meglepték vele múlt hétvégén a Templom téren.

„Még egyszer köszönjük a Szamosnak a nagyvonalú felajánlást és reméljük, hogy mind az élelmiszeradományban részesülők, mind pedig az intézmények örülnek ennek a finom édességnek” – mondta Strack Bernadett alpolgármester.