Miben segíthetünk?

Műszaki és beruházási ügyintézőt keres Hivatalunk

2023. február 22.

Lejárt a jelentkezési határidő, betöltött állás.

Műszaki és beruházási ügyintézőt keres a Pilisvörösvári Polgármesteri Hivatal, határozatlan időre.

Feladatok:

Műszaki ügyintézés területén:

  • Városüzemeltetéssel kapcsolatos feladatok elvégzéséhez árajánlatkérés bonyolítása, feladat elvégzésének ellenőrzése, a teljesítés igazolása, a garanciális kötelezettségek érvényesítése.

Beruházásokkal kapcsolatban:

  • önkormányzati beruházások előkészítése,
  • beruházások pénzügyi igényének felmérése, árajánlatkérési eljárás bonyolítása,
  • képviselő-testületi döntéselőkészítés, szerződések előkészítése,
  • folyamatban lévő beruházások ellenőrzése,
  • kapcsolattartás a kivitelezőkkel,
  • számlák műszaki tartalmának ellenőrzése,
  • adatszolgáltatás,
  • beruházásokkal kapcsolatos lakossági bejelentések kivizsgálása,
  • közbeszerzési eljárások műszaki dokumentációjának előkészítése.

Elvárások:

  • Középfokú – építész szakmacsoportban szerzett – végzettség és szakmai tapasztalat, vagy
  •  Egyetemi vagy főiskolai szintű építészmérnök, építőmérnök, műemléki szakmérnök vagy egyéb műszaki szakképzettség és a beruházások szervezésével, bonyolításával, felügyeletével, statisztikai áttekintésével összefüggő szakképesítés.
  •  Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office).
  •  B kategóriás jogosítvány

Egyéb elvárt kompetenciák:

  •   Felelősségtudat, elhivatottság, terhelhetőség, precíz munkavégzés.

Egyéb feltétel:

  • Büntetlen előélet – erkölcsi bizonyítvány bemutatása.

Előny:

  •  Építőiparban szerzett gyakorlat, elsősorban szakipari munkák szervezése, irányítása tekintetében.
  • Felelős műszaki vezetői vagy műszaki ellenőri szakképesítés.
  • Munkavégzés helyéhez közeli lakóhely.

Amit kínálunk:

  • stabil szervezeti háttér,
  • teljesítmény alapján évi kétszeri jutalom,
  •  cafeteria.

Az illetmény megállapítása a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény figyelembevételével, megegyezés alapján.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az Ön érdeklődését, és megfelel a pályázati feltételeknek, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát és végzettséget igazoló dokumentumait. Az állás betöltésének feltétele három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.

A pályázatok benyújtásának módja:

E-mailben: hr@pilisvorosvar.hu e-mail címre

Érdeklődni lehet: HR referensnél Tel.: 06-26-330-233/120.

Hírek []
Események []
Dokumentumok []
Aloldalak []