Több pozícióra is állást hirdet a DMRV

2021. július 23.

Több pozícióra is állást hirdet a DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. Az alábbi pozíciókba keres munkatársakat, Szentendre és vonzáskörzete munkavégzési hellyel.

Fizikai munkakörökbe:

Vízműgépész – Szentendre, Tahitótfalu
Villanyszerelő – Szentendre
Nehézgépkezelő – Visegrád
Hálózat ellenőr – Szentendre
Vízmérő leolvasó – Szentendre
Csatornamű gépész – Szentendre, Pilisvörösvár
Vízhálózat karbantartó – Szentendre, Pilisvörösvár
Közcsatorna átépítő és javító – Szentendre

Szellemi munkakörökbe:

Műszaki előadó – Szentendre
Leolvasási és korlátozási ügyintéző – Szentendre

Amit kínálunk: Cafetéria juttatás, Munkába járás költségtérítés, Kedvezményes üdülési lehetőség saját üdülőinkben, Önkéntes Nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás, Balesetbiztosítás, szociális, élethelyzethez kapcsolódó juttatások.

A pozíciókról bővebb tájékoztatás a www.dmrvzrt.hu weboldalon a TÁRSASÁGUNKRÓL/KARRIER fül alatt található.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal, pozíció megjelölésével az oneletrajzok@dmrvzrt.hu e-mail címen lehet.

Továbbra is fogadjuk a munkaadók álláshirdetéseit, melyeket ingyenesen jelentetünk meg az önkormányzat online felületein. Hirdetésleadás: allashirdetes@pilisvorosvar.hu címen