Miben segíthetünk?

Műszaki előkészítő munkatársat keres az FML Parts Kft.

2021. június 9.
Fémmegmunkálással foglalkozó cég pilisvörösvári munkahelyre keres műszaki előkészítő munkatársat.

Feladatok:

  • Beérkező ajánlatkérések feldolgozása.
  • Műszaki rajzok, gyártási dokumentációk készítése.
  • Adott ajánlatkéréshez alvállalkozói és beszállítói ajánlatkérések kiküldése, feldolgozása.
  • Projektek előkészítése.
  • Szükség szerint megnyert munkákhoz gyártási rajzdokumentáció elkészítése Autocad
    programban.
  • Anyagszükséglet összeírása, a gyártási folyamat egyeztetése.
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség.
  • Autocad és műszaki rajzok ismerete.
  • MS Office programok (Word, Excel) ismerete.
  • Önálló, precíz munkavégzés.
  • Megbízhatóság, ambíció, jó problémamegoldó készség,
  • Lemezmegmunkálásban, forgácsolásban, mechanikai alkatrészek és szerelt egységek gyártásában szerzet tapasztalat előnyt jelent.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Utazási költségtérítés

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével az allas@fmlparts.com e-mail címen várják.

Továbbra is fogadjuk a munkaadók álláshirdetéseit, melyeket ingyenesen jelentetünk meg az önkormányzat online felületein. Hirdetésleadás: allashirdetes@pilisvorosvar.hu címen

Kapcsolódó linkek / dokumentumok
Hírek []
Események []
Dokumentumok []
Aloldalak []