Kérjük parkoljanak szabályosan a Vasútállomásnál

2022. szeptember 30.

Az utóbbi időben több bejelentés is érkezett a Polgármesteri Hivatalhoz a vasútállomásnál szabálytalanul parkoló autókkal kapcsolatban. Egy spontán végzett ellenőrzés során sajnos kollégáink is több ilyen esetet tapasztaltak.
A szabálytalan, közlekedő utakon parkolással, a járműtulajdonosok nagyban akadályozzák vagy extrém esetben ellehetetlenítik a közlekedést, ezzel balesetveszélyes és az autók sérülését előidéző helyzeteket teremtenek vagy éppen az épített környezetben, a növényzetben okoznak károkat.
Szeretnénk felhívni az autósok figyelmét, hogy mindenképpen kerüljék ezeket a helyzeteket a város egész területén! A parkolói rend megteremtése érdekében a Városrendészet munkatársai gyakrabban ellenőrzik majd a vasútállomás környezetét és szabálysértés esetén eljárást kezdeményeznek.
Kérjük parkoljanak szabályosan, a kijelölt parkolóhelyeken, az állomáson használják a nemrégiben elkészült murvás területet is!
Köszönjük együttműködésüket!