300 kg szaloncukrot ajánlott föl a városnak a Szamos Marcipán

2022. december 12.

A pilisvörösvári székhelyű Szamos Marcipán Kft. összesen 300 kg szaloncukrot ajánlott fel a városnak. A szaloncukrok egyrészt a karácsonyi élelmiszergyűjtés adományai közé kerülve a vörösvári rászoruló családokhoz jutnak, másrészt pedig a most vasárnapi adventi vásár látogatóit kínálták a felajánlott karácsonyi édességgel.
„Köszönjük a Szamos Marcipánnak a nagylelkű felajánlást! Az ilyen közösségtudatos szemlélettel, az egymás és a város iránti szolidaritással válhatunk igazi egymásra figyelő közösséggé. Öröm volt látni az Adventi vásáron a boldog gyermekarcokat és biztos vagyok benne, hogy a rászoruló családoknál is ugyanilyen jó érzést okoz majd a felajánlás ”-mondta Strack Bernadett alpolgármester.