Halad a munka a járdaberuházás első helyszínein

2021. augusztus 6.

Halad a munka a járdaberuházás első helyszínein: a Szent Erzsébet utcában ezen a héten elsősorban térkövezés zajlik, továbbra is az Eperjesi utcáig tartó területen. Az említett szakasszal várhatóan jövő héten végez a kivitelező.

Miután ez megtörtént, a munka ismét a Csobánkai utcában folytatódik. Ezúttal a Madách utca felől, vagyis „felfelé” kezdődik az építés, első körben a Madách utca és a Zöldfa utca között.

Fontos tudnivaló, hogy akinek eddig nem volt beállója és most épít vagy a meglévőt módosítja, közútkezelői hozzájárulást kell kérnie a Műszaki Osztálytól.

Ahogy arról beszámoltunk, a beruházás július elsején rajtolt el, összesen hat utcában újulnak meg vagy épülnek járdák 2022 januárjáig 121 millió forintból. A költségeket az Önkormányzat 100 százalékban saját forrásból finanszírozza.  A munkálatokkal kapcsolatban a kivitelező, a Műszaki osztály, illetve a beruházásért felelős önkormányzati képviselők az alábbi e-mail címeken, valamint telefonszámokon érhetők el:

Stone Dekor Kft. stonedekorkft@gmail.com,  telefonszám: 06-70-756-5120
Polgármesteri Hivatal Műszaki Osztály info@pilisvorosvar.hu, telefonszám: 06-30-816-2224
Lehrer Anita (Szent Erzsébet utca) telefonszám: 06-20-770-7083
Spanberger Zsolt (Csobánkai utca) telefonszám: 06-70-212-3478