Parkolóhelyek festése a Dózsa György utcában

2021. szeptember 10.

A Dózsa György utcában a parkolás megoldására a lakossági igényekkel összhangban parkolóhelyeket alakít ki az Önkormányzat. Ennek részleteiről a Hivatal még június közepén részletes tájékoztatást nyújtott az utca és a város lakóinak egyaránt. A kialakítás több fázisban valósul meg. A jövő héten sorra kerülő szakaszban 31 férőhelyes parkolósávot festenek fel a Dózsa György utca páratlan, vagyis a Bányatelep felé vezető oldalán.

A munkálatokkal kapcsolatban kérjük, hogy

2021. szeptember 14. 7:00 órától

ne parkoljanak a

Dózsa György utcában a Nagyváradi és a Táncsics Mihály utca között a

páratlan, vagyis a Bányatelep felé vezető oldalon!

A munkálatok előreláthatólag szeptember 14-én egész nap tartanak, így parkolásra legközelebb szeptember 15-én reggeltől lesz lehetőség itt.

Miután a parkolósáv elkészült, kérjük ügyeljenek arra, hogy a jármű ne lógjon túl a felfestésen se az úttest, se a járda irányába. Fontos, hogy a gyalogosok, a babakocsit használók, a kerekesszékkel vagy kocsival közlekedők, valamint az utcában élők is zavartalanul közlekedhessenek, biztonságosan elférjenek. A szabályok betartását a közterület-felügyelők fogják ellenőrizni.