Újabb előrelépés a 3,5 milliárdos támogatás frontján

2021. szeptember 24.

A Pest Megyei Önkormányzati Hivatalban járt a héten Fetter Ádám polgármester és Strack Bernadett alpolgármester asszony annak érdekében, hogy a 3,5 milliárd forintos támogatást a terveknek megfelelően ítéljék meg Pilisvörösvár számára. A tárgyalások megerősítették a városvezetőket abban, hogy a készülő pályázati dokumentáció és koncepció, stratégia és tervek az eddigiek alapján megfelelnek a pályázati keret feltételeinek. Külön kiemelték a városvezetés felkészültségét és naprakész ismereteit a megjelent felhívással, iránymutatásokkal kapcsolatban.
Városunk nagy eséllyel hozzájuthat tehát a megítélt jelentős fejlesztési kerethez. A forrással kapcsolatos fejleményekről a továbbiakban is folyamatosan beszámolunk majd.
Hamarosan pedig lakossági partnerségi egyeztetést indítunk a Fenntartható Városfejlesztési Stratégiához kapcsolódóan, melyben pilisvörösváriak is elmondhatják véleményüket és javaslataikat a témában.