Nyert a város, korcsolyapályának örülhetnek a pilisvörösváriak

2021. október 7.

Jégpálya telepítésére nyert pályázati pénzt Pilisvörösvár. Az Önkormányzat 5 millió forintot igényelt, és meg is kapja a teljes összeget.

Az Országos Műjégpálya programban helyi önkormányzatok, helyi önkormányzati költségvetési szervek vagy helyi önkormányzat 100 százalékos tulajdonában álló nonprofit gazdasági társaságok pályázhattak. A kezdeményezés célja, hogy a tél beköszöntével minél több településen lehetőség nyíljon a szabadtéri sportolásra. A pályázók vásárlásra és bérlésre nyerhettek támogatást, városunk ez utóbbiért „szállt ringbe”.

A pilisvörösvári jégpálya a Kacsa-tónál várja majd a korcsolyázókat, a további részleteket rövidesen közzétesszük. A tervezett programokról a Művészetek Háza oldalán tájékozódhatnak hamarosan.