Egyeztetés az M0 és az M10 ügyében

2021. november 17.

Az M0 körgyűrű és az M10 elkerülőút ügyében egyeztetést kezdeményezett és szervezett a TEVÖ Egyesület és Pilisvörösvár Város Önkormányzata. A ma (november 17-én) fél 10-kor kezdődött kerekasztal beszélgetésen részt vesznek magas rangú misztériumi tisztségviselők, így Vitályos Eszter európai uniós fejlesztéspolitikáért felelős államtitkár, Dr. Kasnyik Zsolt európai uniós fejlesztéspolitikáért felelős államtitkárság titkárságvezetője, Tóth Péter közlekedésért felelős helyettes államtitkár, valamint Nagy Róbert Attila a NIF vezérigazgatója, a környező települések polgármesterei és városunk vezetői. A rendezvényt Fetter Ádám polgármester moderálja. A megbeszélés eredményéről beszámolunk majd felületeinken.