Intézményeink fejlesztéséről folyt egyeztetés

2022. január 13.

Ellátogatott mind az öt pilisvörösvári óvodába és a Művészetek Házába Strack Bernadett csütörtökön, hogy felmérje a szóban forgó intézmények fejlesztésekkel, beruházásokkal, jövőbeli lehetőségekkel kapcsolatos igényeit. A helyszínekre elkísérte az alpolgármestert Varga Péter képviselő, műszaki tanácsnok, Bakos László, a TEVÖ elnöke, valamint Lauchsz Balázs, a műszaki osztály munkatársa. Az óvodák esetében Kissné Répási Anikó intézményvezetővel, a kultúrházban pedig Valachi Katalin igazgatóval folyt egyeztetés.

Strack Bernadett elmondta, átfogó felmérést végeztek, és több olyan beruházás is fókuszba került, amelyek nem tűrnek halasztást. Hozzátette: vizsgálják a lehetőségeket, hogy melyek azok a fejlesztések, amelyeket önkormányzati forrásból, és melyek, amiket pályázat útján valósíthatnak meg.

A tervek között szerepel egyebek mellett, tető- és tálalókonyha felújítás, udvar, illetve játszótéri eszközpark korszerűsítése is.

Az egyeztetések hamarosan a bölcsődében és a Napos Oldalnál folytatódnak.