Kérdőív Pillisvörösvár fejlesztéséről

2022. január 13.

Nagyszabású fejlesztések előtt áll Pilisvörösvár. A városvezetés a beruházások tervezési szakaszában így szeretné a város lakóinak véleményét megismerni, kikérni. Elsősorban az utak, járdák építésének illetve felújításának helyszíneire várják a vörösváriak javaslatát, de emellett lehetőség van minden más fejlesztési ötlet megosztására is.
A kérdőív segíti az Önkormányzatot abban, hogy a lakosokkal együttműködésben hozhassák meg a fontos fejlesztési döntéseket és valóban a vörösváriak elvárásai, igényei szerint épüljön, szépüljön és működjön Pilisvörösvár!
Arra biztatunk tehát mindenkit, hogy vegyen részt a közös gondolkodásban és ossza meg véleményét a város vezetésével!

A kérdőív 2022. január 27-ig itt tölthető ki: Van ötlete út, járda vagy egyéb fejlesztésre?
Ha igen ossza meg velünk!
Nagyszabású fejlesztések előtt áll Pilisvörösvár! A városvezetés a beruházások tervezési szakaszában így szeretné a város lakóinak véleményét megismerni, kikérni. Elsősorban az utak, járdák építésének illetve felújításának helyszíneire várják a vörösváriak javaslatát, de emellett lehetőség van minden más fejlesztési ötlet megosztására is.
A kérdőív 2022. január 27-ig a lenti linken tölthető ki.