2021. július 14.

Megkezdődött az épülő járda nyomvonalának megtisztítása a Szent Erzsébet utcában: a városgazdák a belógó növényzetet távolítják el, hogy azok ne akadályozzák a július 16-án, azaz most pénteken induló munkálatokat.

Ahogy arról beszámoltunk, első körben a páros oldalon dolgozik majd a kivitelező az Akácfa utca sarkától a Szőlőkert utca sarkáig. A munkaterület 170 centimétert foglal el, ebből 150 centiméter maga járda területe. A kivitelezés folyamatáról továbbra is folyamatosan tájékoztatjuk a lakosságot, illetve az érintett ingatlantulajdonosokat. Kérjük a közlekedők és a környéken lakók türelmét és megértését az építkezésből adódó esetleges kellemetlenségekért.

Mint ismert, összesen hat utcában újulnak meg vagy épülnek járdák 2022 januárjáig 121 millió forintból. A beruházást az önkormányzat 100 százalékban saját forrásból finanszírozza.