Tájékoztató lakossági fórumot tartottak a HÉSZ részleges változtatásával kapcsolatban

2022. május 3.

Tájékoztató lakossági fórum zajlott a Hivatal tanácstermében hétfő délután a Helyi Építési Szabályzat részleges változtatása kapcsán. Az előre meghirdetett témák a következők voltak:

• Pilisvörösvár Város Önkormányzata Képviselő-testületének 2/2022 (I.21.) határozata alapján a Rákóczi utca 581 helyrajzi számú ingatlanon, a volt Muttnyánszky Szakiskola épületét érintően a beépítés jogszerűsítése céljából – tárgyalásos eljárás folyamán – változik a Helyi Építési Szabályzat.
  • a Településkép védelméről szóló 32/2017 (XII.4.) önkormányzati rendelet módosítása.

A módosítások véleményezési anyaga megtalálható április 22. óta Pilisvörösvár város hivatalos honlapján, a lenti linkre kattintva.

A városvezetők tájékoztatásával összefüggésben a helyszínen nem érkezett észrevétel. Ezt a lakossági fórumtól számítva 8 napon belül megtehetik papír alapon (2085 Pilisvörösvár Fő tér 1.), vagy elektronikus úton a foepitesz@pilisvorosvar.hu e-mail címre.