Figyeljünk együtt az ivóvízkészletre

Figyeljünk együtt az ivóvízkészletre
2026. június 25.

A tartós hőség miatt jelentősen megnőhet az ivóvízfogyasztás, ezért a DMRV arra kéri a lakosságot, hogy a következő napokban lehetőség szerint takarékosan használják a vezetékes ivóvizet.

Kérjük, hogy:
• csak a valóban szükséges célokra használják az ivóvizet,
• csökkentsék a locsolásra felhasznált vízmennyiséget,
• lehetőség szerint kerüljék az öntözést a reggeli és esti csúcsfogyasztási időszakban,
• mellőzzék az ivóvízzel történő autómosást, valamint az utak és járdák locsolását.

A felelős vízhasználattal közösen hozzájárulhatunk ahhoz, hogy a folyamatos ivóvízellátás mindenki számára biztosított maradjon.

Köszönjük együttműködésüket! 

Hírek []
Események []
Dokumentumok []
Aloldalak []