Emlékeztető: megváltozott a kommunális adó első féléves befizetési határideje

2023. március 13.

Felhívjuk ismét a figyelmüket, hogy a kommunális adó első féléves díjának befizetési határidejét 2023. április 14. napjára módosítottuk, vagyis a megadott dátumig pótlékmentesen tudják rendezni azt.

Az ASP adószakrendszerben fennálló technikai problémák adócsoportunk nem tudta határidőben megkezdeni az éves adóegyenleg-értesítők és csekkek postázását, ezért vált szükségessé a határidő módosítása.

Az iparűzési adó és a talajterhelési díj vonatkozásában azonban a fizetési határidő változatlan.

Felhívjuk továbbá figyelmüket, hogy a tavalyi évhez hasonlóan idén is csak egy alkalommal küldjük ki az adószámla-kivonatokat és az egész évre szóló csekkeket, vagyis a második félévben nem kapnak ismételt értesítőt.