Árajánlat kérés: igazságügyi szakértői vélemény elkészítésére

2021. december 16.

Pilisvörösvár Város Önkormányzata elektronikus úton, a polgarmester@pilisvorosvar.hu e-mail címen 2021. december 22-én 12.00 óráig várja olyan szakértők jelentkezését, akik igazságügyi szakvéleménnyel alátámasztott igazságügyi szakvélemény felülvizsgálatát, és ingatlanok igazságügyi szakvéleménnyel alátámasztott értékének megállapítását vállalják. A jelentkezést követően kerül kiadásra a konkrét feladatot tartalmazó árajánlat kérés 2021.12.22-én 24.00 óráig, amelyre majd árajánlatot várunk. Kérjük, hogy jelentkezésében mutassa be, hogy van-e önkormányzati referenciája, és igazolja, rendelkezik-e felelősségbiztosítással, valamint, hogy legalább 300 milliós értékű ingatlanra vonatkozóan készített-e már korábban szakvéleményt. Kérdéseivel kapcsolatosan Metzgerné Klein Krisztina a 06-30/816-2230-as telefonszámon tud felvilágosítást adni.