Disznótoros Fesztiválnak örülhetünk január végén Pilisvörösváron!

2023. január 11.

Már nem kell sokat várni városunk első idei közösségi élményére: a Vörösvári Schweineschlacht Fest, vagyis a Vörösvári Disznótoros Fesztivál január 29-én vár szeretettel minden érdeklődőt. Az esemény tavaly debütált, a kedvező fogadtatásra tekintettel pedig a városvezetés úgy döntött, hogy idén is megtartja a rendezvényt.

Ebben az évben új helyszínen, a Schiller Gimnázium udvarán zajlanak majd a színes programok. Bábszínház, finom és változatos falatok, élőzene – egyebek mellett erre készülhetnek a résztvevők.

A legfontosabb információkat az eseménnyel kapcsolatban megtudhatják a mellékelt videóra kattintva Fetter Ádám polgármestertől és Strack Bernadett alpolgármestertől, a további részletekért pedig kövessék figyelemmel a Művészetek Háza felületeit.