Egyre színesebb képet mutatnak az új virágágyások - képekkel

2023. július 11.

Egyre színesebb képet mutatnak a 10-es főút mentén kialakított új ágyások. A két, betonelemekkel elhatárolt területet a városgazdák alakították ki. A területét tavasz második felében ültették be virágokkal, amelyek azóta láthatóan meghálálták a sok esőt és a gondoskodást.

Nyár elején a két új ágyáshoz "csatlakozott" egy gabionágyás is. Ez utóbbi az említett két utca közötti szigeten kapott helyet. A magasra ültetett növények kevésbé vannak kitéve az út okozta terhelésnek, sózásnak, szennyezősédeknek. A virágok nagy tűrőképességű fajták, egy részük örökzöld, a többi pedig egész nyáron virágos évelő növényt, amelyek szintén egyre színesebb látványt nyújtanak.

Kérjük, vigyázzanak a város ágyásaira, ne tapossák le, illetve hajtsanak rá , hiszen mindannyiunk érdeke az, hogy szép, rendezett városban éljünk!