Pedagógusnap alkalmából köszöntötte a polgármester a pilisvörösvári oktatás-nevelési intézmények munkatársait

2023. június 8.

Pedagógusnap alkalmából köszöntötte Fetter Ádám polgármester a pilisvörösvári oktatás-nevelési intézmények munkatársait. A polgármester látogatást tett a város bölcsődéjében, öt óvodájában, három általános iskolájában, a gimnáziumban és a zeneiskolában, hogy köszönetet mondjon a pedagógusok áldozatos munkájáért. A köszöntés mellett az intézmények minden dolgozójának Szamos marcipán bon-bont és emléklapot is átnyújtott át a polgármester.

„A fiatalok életútjának terelésében, a nevelésükben a szülők mellett a pedagógusok teszik a legtöbbet a gyerekekért. A tanárok, óvónők, nevelők ott állnak a fiatalok mellett és segítik tehetségük felfedezését és kibontását, támogatják őket nehézségeikben és részeseik örömüknek, sikereiknek is. Ezt a hivatást csak szívvel-lélekkel, odaadással lehet művelni. Rendkívül hálásak vagyunk azért a munkáért, amit gyermekeink érdekében tesznek. Bízom benne, hogy a pedagógus munkához kapcsolódó nehézségek is hamarosan megoldódnak. Kívánok mindenkinek jó egészséget, kitartást és a nyárra kellemes pihenést, feltöltődést!- mondta Fetter Ádám.