Új házi gyermekorvosok Pilisvörösváron - megoldódik a gyermekorvosi feladatok átadása

2024. január 23.

Megoldódik a gyermekorvosi feladatok átadása, ugyanis 2024. február 6-tól Dr. Mánya Eszter és Dr. Mánya Kristóf veszi át Dr. Kelemen Ilona körzetét. A két új gyermekorvos egyelőre helyettesítésben gyógyítja majd a pilisvörösvári gyermekeket. Január 31-ig ugyanis Kelemen doktornő rendelkezik a praxis felett, az előírások szerint pedig, ezt követően az Önkormányzat pályázatot ír ki a gyermekorvosi feladatokra vonatkozóan.

A kiírásról a Képviselő-testület a soron következő, februári ülésén dönt majd.

Mánya doktornő jelenleg a Bethesda kórházban dolgozik, a helyettesítést édesapja Dr. Mánya Kristóf segítségével látja majd el Pilisvörösváron.

Fogadják őket bizalommal!