Pályázat a a Városi Napos Oldal Szociális Központ, Pilisvörösvár intézményvezető (magasabb vezető) feladatainak ellátására

2021. január 28.

A Pilisvörösvár és Környéke Szociális Intézményfenntartó Társulás pályázatot hirdet a Városi
Napos Oldal Szociális Központ, Pilisvörösvár magasabb vezetői feladatainak ellátására.

• Közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony
  • Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
  • A vezetői megbízás időtartama: 5 évre szóló határozott idejű megbízás, 2021. április
    15-től 2026. április 14-ig
  • A munkavégzés helye: 2085 Pilisvörösvár, Rákóczi u. 5.
  • A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok: Az intézmény alapító okirata szerinti tevékenységek ellátásának, az intézmény rendeltetésszerű működésének, szakmai tevékenysége feltételeinek biztosítása. Felelősség az intézmény szakszerű és törvényes működéséért, a szabályszerű vagyonkezeléséért és gazdálkodásáért. Döntés az intézmény működésével kapcsolatos minden olyan ügyben, melyet jogszabály a hatáskörébe utal. Végrehajtja a fenntartó utasításait és beszámol a tevékenységéről. A hatáskörébe utalt munkáltatói jogok gyakorlása.
  • Illetmény és juttatások: Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a
    "Közalkalmazottak jogállásáról szóló"1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az
    irányadók + magasabb vezetői pótlék + cafeteria juttatás
  • Pályázati feltételek:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség, figyelemmel az intézmény alaptevékenységének megfelelő, a 15/1998. (IV.30.) NM rendelet 2. sz. melléklet I.1. pontjában meghatározott képesítési előírásokra, illetve a 1/2000. (I.7.) SzCsM rendelet 3. sz. mellékletében meghatározott képesítési előírásokra, figyelemmel az 1/2000. (I.7.) SzCsM rendelet 6.§ (13) bekezdésében foglaltakra.
  • Vagyonnyilatkozat-tételi eljárás lefolytatása.
  • Büntetlen előélet, cselekvőképesség, magyar állampolgárság.
  • A magasabb vezető beosztás ellátására megbízást az kaphat, aki a munkáltatóval jogviszonyban áll, vagy a megbízással egyidejűleg közalkalmazotti munkakörbe kinevezhető.
  • Legalább 5 év felsőfokú végzettséget vagy felsőfokú szakmai képesítést igénylő, a gyermekvédelem, a szociális ellátás, az egészségügyi ellátás, illetve a közoktatás területén betöltött munkakörben szerzett szakmai gyakorlat.
  • A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
  • szociális intézményben szerzett, legalább 5 éves vezetői gyakorlat
  • szociális szakvizsga
  • A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
  • Szakmai önéletrajz
  • Szakmai helyzetelemzésre épülő fejlesztési elképzelések
  • Vezetői program
  • 3 hónapnál nem régebbi teljes körű erkölcsi bizonyítvány, mely tartalmazza, hogy a pályázó nem áll a gyermekvédelmi, szociális intézményben végezhető tevékenység folytatását kizáró foglalkoztatástól eltiltás hatálya alatt
  • Felsőfokú iskolai végzettségeket igazoló okiratok másolatai,
  • Szakmai gyakorlatot igazoló dokumentumok másolata
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló 1997. évi XXXI. törvényben meghatározott kizáró okok nem állnak fenn vele szemben.
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettségének eleget tesz
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy hozzájárul a pályázati eljárásban részt vevők számára a teljes pályázati anyagba való betekintéséhez
  • A pályázó nyilatkozata 3 hónap próbaidő vállalásáról.
  • A munkakör betölthetőségének időpontja: 2021.04.15.
  • Betöltendő munkakör: Szociális alap- és szakellátás, valamint családsegítés vagy gyermekjólét területén felsőfokú végzettséghez kötött munkakör.
  • Vezetői feladat: a Városi Napos Oldal Szociális Központ, Pilisvörösvár magasabb vezetői feladatainak ellátása (egyszemélyi felelős vezető)
  • A pályázat benyújtási helye: Pilisvörösvár és Környéke Szociális Intézményfenntartó Társulás (2085 Pilisvörösvár, Fő tér 1.) A borítékra kérjük ráírni „Városi Napos Oldal Szociális Központ, Pilisvörösvár intézményvezetői pályázat
  • Pályázat benyújtásának határideje: a KSZK honlapján történő megjelenést követő 30. nap
  • Pályázat benyújtásának módja: postai úton vagy személyesen
  • Felvilágosítás kérhető az alábbi telefonszámon: 26-330-233/129. m. (Jákliné Komor Szilvia)

• A pályázat elbírálásának határideje: A beadási határidőt követő első, de legkésőbb 60 napon belüli Társulási Tanács ülés.