Ajánlatkérés útkereszteződés, vízelvezetés, járda és gyalogátkelő tervezésére

2023. május 25.

Tisztelt Tervező!

Pilisvörösvár Város Önkormányzata ezúton felkéri Önt, hogy kivitelezésre is alkalmas engedélyezési terv készítésére adjon árajánlatot a lent részletezett tervezési munkákra az alábbi részmunkákra bontás szerint:

I. Pilisvörösvár, Tél utca és Szent Erzsébet utca kereszteződésének kialakítása, keresztmetszettel, áteresz kialakítással aszfaltozott csatlakozás kialakítással

II. Pilisvörösvár Szent Erzsébet utca, Nyár és Tél utca közötti szakaszának az Észak-nyugati, Piliscsaba felé eső oldalon a gyalogos járda, a vízelvezető árok és szükség szerint az átereszek tervezése

III. Gyalogátkelőhely kialakítása a Szent Erzsébet úton a Tél utcánál a Pilisvörösvár, Szent Erzsébet Otthon buszmegálló gyalogos forgalmának a másik oldalra vezetéséhez.

A tervező feladatát képezi a szükséges közmű és egyéb szakhatósági egyeztetések lefolytatása és az építésre vonatkozó engedélyek beszerzése.

Feladat részét képezi a tervezői költségbecslés és a tételes költségvetési kiírás is.

Kérem, hogy a részmunkákra külön-külön adják meg a tervezési díjat.

Jelen ajánlatkérés nem minősül kötelezettségvállalásnak. A pályázatot kiíró fenntartja a jogot arra, hogy az összességében legjobb ajánlatot adóval tárgyalást kezdeményezzen az ajánlatról.

Ajánlatadáshoz bejárási lehetőséget biztosítunk. Szükség szerint felmerülő kérdéseket kérjük írásban nyújtsák be.

A szerződés egyszeri megvalósításra jön létre.

Teljesítési határideje:             2023. augusztus 15.

Az elbírálás alapja:     Ajánlati ár, teljesítési határidő.

Az ajánlat érvényességi ideje min 60 nap.

Hiánypótlás lehetősége Az ajánlatkérő fenntartja a lehetőséget, hogy amennyiben az ajánlat hiányos vagy nem egyértelmű, egyszeri alkalommal hiánypótlásra szólíthatja fel az ajánlatadót 8 napos határidővel az ajánlat hiányosságainak pótlására. A hiánypótlás nem változtathat a már benyújtott ajánlaton.

Ajánlatok beérkezési határideje: 2023. 06. 12. 10 óra

Az ajánlat benyújtásának módja: e-mailban kizárólag a következő címre: ajanlat190@pilisvorosvar.hu

Jelen árajánlatkérés nem minősül kötelezettségvállalásnak. A pályázatot kiíró fenntartja a jogot arra, hogy az összességében legjobb ajánlatot adóval tárgyalást kezdeményezzen az ajánlatról.

Kapcsolattartó:           Mártonné Emel Anikó

e-mail: emel.aniko@pilisvorosvar.hu, Tel: 0670/658 4188

Az ajánlat felbontásának helye és ideje: 2023. 06. 12. 11 óra Pilisvörösvár Város Önkormányzata - Műszaki osztály

Pilisvörösvár, 2023. május 23