Kutyajátszótér épülhet a városban – találjuk meg közösen a helyszínt

2022. február 10.

A legutóbbi lakossági kérdőív az utak építésére koncentrált ugyan, de emellett egyéb fejlesztési igényeket is megfogalmazhattak a vörösváriak. A kiértékelés még zajlik, de egy fontos javaslatot többen is leírtak, ami találkozik a városvezetés előzetes elképzeléseivel. Ez pedig a kutyafuttató és -játszótér létesítésének ötlete, hiszen nagyon sok vörösvári tart házi kedvencként kutyát vagy kutyákat otthonában. A futtatóra speciálisan kutyusoknak való izgalmas játszóeszközök kerülnének. Az igényfelmérést tehát tettek követik, így kerülhet sor egy újabb lakossági javaslattételre.
Most a kutyafuttató és játszótér helyszínére lehet ötleteket adni.
Ez alkalommal a városi poszt alatt várjuk a javaslatokat. Kérjük ossza meg ötletét és írja le javaslatát arról, hogy hol létesüljön kutyajátszótér a városban itt: link a városi facebook oldalra