Gazdára találtak a felajánlott gyümölcsfák

2022. március 30.

A hétfőn meghirdetett lakossági gyümölcsfa akció keretében 110 facsemete igénylésére volt lehetősége a pilisvörösváriaknak. A fák gyorsan, alig több, mint egy nap alatt gazdára találtak. A csemeték átvétele a mai napon zajlott a Városgazda Kft. telephelyén két időpontban reggel és délután. A sikeres pályázók mind nagy örömmel vették át az adományból származó gyümölcsfákat.

Ahogy arról korábban beszámoltunk, az erdélyi Felenyedi Református Egyházközség ezer darab fát adományozott a Pócsmegyer-Leányfalui Református Társegyházközségnek, amely az Átölel a Pilis-Dunakanyar Szövetség és Vitályos Eszter államtitkár asszony koordinációs támogatásával ajánlotta fel a lehetőséget a régiós településeknek. Városunk vezetése elkötelezett a környezet védelme, a zöldfelületek fejlesztése tekintetében, így nagy örömmel élt a felajánlással. Ezúton is köszönjük a lehetőséget!