Meghívó lakossági fórumra

2022. július 4.

Pilisvörösvár Város Önkormányzata a Településszerkezeti terv és a Helyi Építési Szabályzat több ponton történő módosítását tervezi.

Elkészült Pilisvörösvár város településrendezési eszközök módosításának véleményezési dokumentációja, melynek anyaga Pilisvörösvár Város Önkormányzata Képviselő-testületének 83/2022 (VI.17.) határozata alapján teljes eljárásra kiküldésre került a véleményezőknek, valamint megtalálható Pilisvörösvár város hivatalos honlapján 2022. július 1-től.

Ezúton felhívom a helyi gazdasági szereplők, vállalkozók, és a lakosság figyelmét arra, hogy a Helyi Építési Szabályzat és a Településszerkezeti Terv módosítását érintően 2022. július 11-én, hétfőn este 18.00 órakor a Művészetek Házában tájékoztató lakossági fórumot tartunk (2085 Pilisvörösvár, Fő utca 127.)

Javaslataikat, észrevételeiket 2022. július 19-ig írásban nyújthatják be a Pilisvörösvári Polgármesteri Hivatal címére: 2085 Pilisvörösvár, Fő tér 1., vagy e-mail címére: info@pilisvorosvar.hu.