Lakossági fórumot tartottak a Településszerkezeti Terv és a Helyi Építési Szabályzat módosításáról

2022. július 12.

Lakossági fórumot tartott hétfőn délután az Önkormányzat a Településszerkezeti Terv és a Helyi Építési Szabályzat módosításával kapcsolatosan. A módosítási folyamat során beérkezett és a Képviselő-testület által jóváhagyott javaslatokból a tervező elkészítette a véleményezési dokumentációt, mely a város honlapján is elérhető 2022. július elsejétől.

A fórumon a megbízott tervező prezentáción mutatta be a teljes dokumentációt, ezt követően pedig a résztvevőknek nyílt alkalmuk a hozzászólásra. Ezzel a lehetőséggel mintegy tízen éltek a megjelentek közül. A feltett kérdésekre a helyszínen választ kaphattak a hozzászólók a fórumot tartó városvezetőktől, a tervet készítő szakemberektől és a képviselőktől.

A módosítási eljárás következő szakaszában még 2022. július 19-ig írásban nyújtható be észrevétel a Pilisvörösvári Polgármesteri Hivatal címére. A beérkező javaslatok összegzése pedig ismét a Képviselő-testület elé kerül majd.

A véleményezési anyag itt található: https://bit.ly/3ausDUi