A város 25 éves fiataljait ünnepeljük a városnapokon - várjuk a jelentkezésüket

2022. augusztus 10.

Ebben az évben ünnepeljük Pilisvörösvár várossá avatásának 25. évfordulóját. A Vörösvári Napok nyitónapján, augusztus 12-én egy jubileumi ünnepség keretében emlékezünk meg erről a jeles alkalomról. „A város mi vagyunk!” mottó jegyében szeretettel hívjuk Pilisvörösváron élő 25 éves korosztályt, hogy legyen részese ennek a nagyszerű pillanatnak és képviselje ezt a fiatal generációt. A rendezvény során egy kis emléket is kapnak a korosztály képviselői, akiket már levélben is megkeresett a Művészetek Háza előzetesen. A részvételi szándékot még a mai napon lehet jelezni a levélben megadott e-mail címen.
Arra biztatjuk a 25 éveseket, hogy éljenek a különleges lehetőséggel, jöjjenek, ünnepeljünk együtt városunk legjelentősebb rendezvényén!