Simon Illenberger, gerstetteni képviselőt és feleségét köszöntötték a Hivatalban

2022. augusztus 10.

Simon Illenberger, gerstetteni képviselőt és feleségét, Saraht köszöntötte Strack Bernadett alpolgármester és Bakos László TEVÖ-elnök a napokban a Hivatalban.

A pár egy országokat átszelő biciklitúrán vesz részt, amelynek egyik állomása Pilisvörösvár volt, így sikerült egy rövid beszélgetés erejéig találkozniuk.

Városunk vezetői júliusban jártak Gerstettenben a testvérvárosi kapcsolat erősítése, valamint a Trina kapcsán. A két település negyedévszázados ”szövetségét" ünnepelték, amelyet a polgármesterek – Fetter Ádám és Roland Polaschek – aláírással pecsételtek meg, tovább mélyítve ezzel a köteléket.