Elrajtolt a nyári fotópályázat szavazása

2022. szeptember 5.

Számos szebbnél-szebb pályamű érkezett Pilisvörösvár nyári díszben című fotópályázatunkra. A képek kifejezően megjelenítik városunk nyári szépségeit. A legtöbb pályázót a naplemente ihlette meg, emellett a tópart és a virágos határ téma is népszerű volt. Külön öröm számunkra, hogy ez alkalommal személyek és egy kutyus is szerepel a képeken.
Köszönjük minden pályázónak az aktivitást, most pedig oldalunk közönségén a sor az értékelésben.
A beérkezett fotókat közzétesszük tehát, és a versenyt elindítjuk!
- A cél a legtöbb szavazat (reakciójel) elérése az eredeti Facebook poszt alatt.
- Fontos tudnivaló, hogy az eredeti poszt alatt összegyűlt kedveléseket tudjuk csak nyomon követni és figyelembe venni.
- Szavazni szeptember 9-én 12:30 óráig lehet.
- A győztest városi ajándéktárgyakat tartalmazó csomaggal díjazzuk majd, mindemellett a nyertes fotó és készítőjének neve megjelenik a Vörösvári Újság aktuális számában.
Arra biztatunk mindenkit, hogy értékelje pályázóink alkotásait minél több kedveléssel (bármelyik reakciójellel) hiszen minden pályázó szép képpel örvendeztette meg oldalunk közösségét!