Pénzügyek, energiagazdálkodási intézkedési terv, beruházások

2022. október 14.

Az energiavészhelyzet apropóján nagyinterjút adott a Pilis TV-nek Fetter Ádám polgármester és Strack Bernadett alpolgármester. A beszélgetésben megszorító intézkedések mellett a város életét érintő többi aktuális, meghatározó kérdésre is választ kaphatunk, így a következőkre:

♦ Visszakapja-e a Pilisvörösvár a Sberbanknál ragadt 1,8 milliárd forintot?
♦ Megépülhet-e az új bölcsőde, melyre 500 millió forint pályázati forrást nyert a város?
♦ Mit tesz a városvezetés, miután megvonták a 3,5 milliárdos keretösszeget Pilisvörösvártól? Szándékoznak-e megvalósítani az ebben tervezett beruházásokat?
♦ Milyen fejlesztéseket tud ilyen nehéz anyagi körülmények között tenni a város?
♦ Hogyan folytatódik az uszoda építése, milyen lépések történtek a projekt gyorsítása ügyében?
♦ Milyen intézkedéseket tartalmaz az elkészült önkormányzati energiagazdálkodási intézkedési terv? Mely intézményeket zárnak be? Támogatják-e a rászorulókat?
♦ Jártak-e konkrét eredménnyel a legutóbbi testvérvárosi látogatások?
♦ Lesznek-e rendezvények még az idén?

Mindezekre a kérdésekre a válaszokat az interjúban hallhatják. Ha csak egyes témák keltették fel az érdeklődését, vagy nem adott sorrendben hallgatná azokat, kattintson a választott videófejezetre. Az interjú fontos, városunk mindennapjait érintő információkat tartalmaz, így amennyiben lehetősége van rá, tekintse meg a teljes felvételt.
A beszélgetést a Pilis TV Youtube csatornáján nézhetik meg: