Ismét tíz köbméter murva érkezett a temetőbe

Ismét  tíz köbméter murva érkezett a temetőbe
2022. október 20.

Újabb tíz köbméter ingyenesen felhasználható murvát szállított a Városgazda Kft. a temetőbe, mivel az egy hete elhelyezett mennyiség gyorsan elfogyott.

Az Önkormányzat idén is biztosítja a lehetőséget arra, hogy a látogatók szebbé, rendezetebbé tegyék szeretteik sirjának környezetét és ezáltal az egész temető összképét a közelgő mindenszentek és halottak napja alkalmából.

Az első adag murvát október 13-án helyezték el a városgazdák a 21-es parcella végénél, ami a hétvégén el is fogyott, ezért döntött úgy a városvezetés, hogy még egy alkalommal felkínálják a lehetőséget. Kérjük azonban, hogy csak a szükséges mennyiséget használja mindenki, hiszen az a cél, hogy minél több helyre kerüljön belőle.

Az Önkormányzat mindent elkövet azért, hogy a temetőbe látogatókat méltó körülmények fogadják. Ebben az időszakban pedig kiemelt figyelmet kap ez a terület.