Visszakapta Pilisvörösvár a Sberbankban ragadt pénzvagyonának több mint 80 százalékát

2022. november 9.

Visszakapta Pilisvörösvár a Sberbankban ragadt pénzvagyonának több mint nyolcvan százalékát, csaknem 1,2 milliárd forintot. A pénz már elérhető a város számláján. A jó hír a TEVÖ kedd délutáni frakcióülése előtt érkezett a végelszámolótól – jelentette be Fetter Ádám polgármester.

"Bátran mondhatom, hogy ez volt az elmúlt három évünk legörömtelibb napja, megérte minden követ megmozgatni, megérte optimistának lenni, és folytatni a beruházások előkészületeit az elmúlt időszakban is" – mondta Strack Bernadett alpolgármester, hozzátéve, hogy ennek a pozitív szemléletnek köszönhetően még 2022-ben ki tudják írni az idei év legnagyobb projektjét, az útépítést.

A városvezetők hamarosan beszámolnak arról, hogy pontosan mely utcák kaphatnak szilárd útburkolatot.

Ugyan egyelőre nem térült meg a város teljes Sberbankban ragadt pénzvagyona, de várhatóan rövid időn belül a fennmaradó összeget is visszakapja Pilisvörösvár.