Összefogással kilenc új fát ültettek el Papiföldeken

2022. november 14.

Közösségi faültetésre invitáltak mindenkit szeretettel vasárnap délután a Kölcsey utcában. Összesen kilenc darab kőriscsemete várta, hogy elfoglalja helyét kilenc, korábban kipusztult fa pótlásaként. A helyszínen maroknyi, de annál lelkesebb csapat gyűjt össze, hogy elültessék az utca új „lakóit”.

„Köszönöm Karalyos Csabának, hogy megvásárolta a kilenc darab fát, Vörösvári Zsoltnak, hogy kiásatta a helyüket, Izsák Krisztinának és édesapjának, hogy elhozták a csemetéket, valamint minden résztvevő családnak” – mondta Bruckner Kata, az esemény szervezője. A TEVÖ tagja hozzátette: örül, hogy ismét a közösség összefogásával valósulhatott meg egy elképzelés, egy jó és fontos, a város zöldebbé tételét segítő ötlet Pilisvörösváron.

A régi, korhadt fák elszállítását a Városgazda Kft. végzi.