Igazgatási szünet és anyakönyvi ügyelet a Pilisvörösvári Polgármesteri Hivatalban

2022. december 16.

Ezúton tájékoztatjuk Pilisvörösvár polgárait és minden kedves ügyfelünket, hogy Pilisvörösvár Város Önkormányzatának Képviselő-testülete a Pilisvörösvári Polgármesteri Hivatal munkarendjében az alábbi napokra rendelt el igazgatási szünetet:

2022. december 22-30. között (6 munkanap)
2023. január 2-3. között (2 munkanap)

Az igazgatási szünet utáni első munkanap: 2023. január 4. (szerda)

Az igazgatási szünetre az éves szabadságok kiadása és költséghatékony működés érdekében van szükség.

Az igazgatási szünet alatt a Pilisvörösvári Polgármesteri Hivatal zárva tart, kizárólag halálesettel, temetéssel kapcsolatos anyakönyvi ügyeletet biztosítunk az alábbi időpontban:

2022. december 28., szerda 9.00-10.00

Az anyakönyvi ügyelet helye: Pilisvörösvári Polgármesteri Hivatal (Fő tér 1., földszint 3. számú iroda).

Temetéssel kapcsolatos ügyintézés helye: Pilisvörösvári Polgármesteri Hivatal (Fő tér 1., Műszaki osztály, az emeleten balra)

A fent megjelölt időpontokon kívül a temetkezéssel kapcsolatos ügyintézésben a temetkezési szolgáltatók nyújtanak segítséget.

Megértésüket ezúton is köszönjük!

Gergelyné Csurilla Erika

jegyző