Árambekötést rendelt az Önkormányzat a kemping területére

2023. június 5.

A Képviselő-testület legutóbbi - május 26-i - ülésén elfogadta a Kacsa-tó és a Pálya-tó között elhelyezkedő Kemping áramhálózati csatlakozásának megrendelését az ELMŰ Hálózati Kft.-től. A Kemping vásárlásával a városvezetés célja ugyanis az volt, hogy a területet a jövőben a közösségi élet egyik kedvelt helyszínévé tegye. A kiváló adottságokkal rendelkező szabadtéri részt szeretnék a későbbiekben kulturális rendezvények lebonyolítására alkalmassá tenni. Jelenleg az ingatlan vízbekötéssel rendelkezik, emellé pedig az áramra is feltétlen szükség volt.

Mint ismert, a Kemping területe több évtizedes vitát követően, a városvezetés eredményes tárgyalásainak köszönhetően 2022. májusában került az Önkormányzat tulajdonába.