Lakossági fórum

2023. július 26.

MEGHÍVÓ LAKOSSÁGI FÓRUMRA

Tisztelt Pilisvörösvári Polgárok!

Pilisvörösvár Város Önkormányzata az ELMŰ Hálózati Kft. villamosenergia hálózatának fejlesztéséhez kapcsolódóan a településrendezési eszközök és a Településkép védelmi rendelet több ponton történő módosítását tervezi.

Ezúton felhívom a helyi gazdasági szereplők, vállalkozók, és a lakosság figyelmét arra, hogy a Helyi Építési Szabályzat, a Településszerkezeti Terv és a Településkép védelmi rendelet módosítását érintően

2023. augusztus 2-án, szerdán este 18.00 órakor a Művészetek Házában tájékoztató lakossági fórumot tartunk.

(2085 Pilisvörösvár, Fő utca 127.)

2023. augusztus 7-ig írásban benyújthatják javaslataikat, észrevételeiket a Pilisvörösvári Polgármesteri Hivatal címére:

2085 Pilisvörösvár, Fő tér 1.,

Vagy e-mail címére:

info@pilisvorosvar.hu

A módosítások véleményezési anyaga megtalálható Pilisvörösvár város hivatalos honlapján 2023. július 27-től ezen a linken.

Dr. Fetter Ádám

polgármester