Lakossági Fórumot tartott az Önkormányzat

2023. augusztus 3.

Lakossági Fórumot tartott az Önkormányzat szerdán délután a Művészetek Házában. A tájékoztató témája az ELMŰ Hálózati Kft. villamosenergia hálózatának fejlesztéséhez kapcsolódóan a településrendezési eszközök és a Településkép védelmi rendelet tervezett módosítása volt.

Az ügyben Bérczi Szabolcs a Völgyzugoly Kft településmérnöke és Bánhidi László Pilisvörösvár főépítésze tartott szakmai tájékoztatót. A beszámolókat követően az érdeklődők az előadókat, az önkormányzati képviselőket és az az ELMŰ Hálózati Kft. képviselőjét Wilhelm András hálózati stratégiai szakterület vezetőt is kérdezhették a témában.

A korábban meghirdetett fórumra a helyi vállalkozókat és a lakosságot hívta és várta az Önkormányzat.

A Helyi Építési Szabályzat, a Településszerkezeti Terv és a Településkép védelmi rendelet módosítását érintően javaslatokat észrevételeket 2023. augusztus 7-ig lehet írásban benyújtani a Pilisvörösvári Polgármesteri Hivatal címére (2085 Pilisvörösvár, Fő tér 1.).

A módosítások véleményezési anyaga megtalálható Pilisvörösvár város hivatalos honlapján 2023. július 27-től ezen a linken.