Köszöntések pedagógusnap alkalmából

2024. június 5.

Pedagógusnap alkalmából köszöntötte Fetter Ádám polgármester a pilisvörösvári oktatás-nevelési intézmények munkatársait kedden. A polgármester látogatást tett a város két bölcsődéjében, öt óvodájában, három általános iskolájában, a gimnáziumban, a zeneiskolában, a nevelési tanácsadóban és a Virgonc gyermekházban, hogy köszönetet mondjon a pedagógusok áldozatos munkájáért. A köszöntés mellett az intézmények minden dolgozójának Szamos marcipán bon-bont és emléklapot is átnyújtott a polgármester.

„Aki hisz a pedagógiában, az csak optimista lehet. A pedagógusi hit, mely inkább természet, mint nézet dolga, kettőt tételez fel: hogy az emberek (az eddiginél különbbé) nevelhetőek, s hogy (az eddiginél többre) taníthatók.”

Németh László