Falugyűlést tartanak Csobánkán a dolomitbánya ügyben

2024. szeptember 27.

Környezetvédelmi falugyűlést tartanak Csobánkán 2024. október 3-án, csütörtökön 18 órai kezdettel a Csobánka I. dolomitbánya újranyitása ügyében.
A község önkormányzatának szervezésében zajló falugyűlést a Baross Péter Közösségi Tér és Könyvtár dísztermében (2014 Csobánka, Béke út 4.) rendezik.
Napirendi pontok:
1. Tájékoztató a Csobánka I. dolomitbánya újra nyitása ügyében a rendelkezésre álló információkról, a meghívottak részvételével.
2. Lakossági kérdések, hozzászólások.
3. Polgármesteri összefoglaló a további önkormányzati lépésekről és a lakossági kezdeményezések összehangolásáról.
Az eseményre meghívták Pest Vármegye Kormányhivatalának illetékes tisztségviselőit, a Szűcs Fuvar Bt. képviselőjét, a Duna-Ipoly Nemzeti Park illetékes vezetőit és az érintett települések polgármestereit.
A rendezvényre várnak minden érdeklődőt.