Háromnapos látogatáson jártak Pilisvörösváron Gerstetten, Borszék és Badaló város képviselői - képgaléria

2024. október 1.

A hosszú évek óta fennálló kiváló partnervárosi együttműködés keretein belül látogattak városunkba immár sokadik alkalommal Gerstettenből és Borszékről, azonban idén először jöttek a kárpátaljai, háború sújtotta, magyarlakta Badalóról is vendégségbe.

Színes programokkal készültünk az érkezőknek, Dr. Fetter Ádám polgármester, Mátrahegyi Erzsébet, Cser András, Hollauer György és Pándi Gábor önkormányzati képviselők vezették körbe a városban Roland Polaschek, gerstetteni, Mik József, borszéki, valamint Szalai Imre, badalói polgármestert és kísérőiket, akik ellátogattak a szüreti bálunkra is és mint már korábban beszámoltunk róla, fúvószenekarunk jubileumi koncertjén is tiszteletüket tették.