Útjavítások

2020. november 17.
A Városgazda Kft. novemberben megkezdte az önkormányzat kezelésében lévő (szilárd burkolatú aszfaltos, murvás és martaszfaltos) utak javítását.

Ezt a feladatot a korábbi években külső vállalkozó végezte évente kétszer. Idén ősztől a Városgazda Kft. oldja meg ezeket a problémákat is, melyhez beszerezték az aszfaltos útjavításhoz szükséges eszközöket, illetve munkagépük segítségével a murvás utakat javítását is el tudják végezni. Aszfaltos utak javítására mintegy 40 helyszínen, murvázásra 24 helyszínen, martaszfaltos javításra 8 helyszínen kerül sor. A munkák még folyamatban vannak. A Városgazda Kft. bevonásának köszönhetően ezentúl nemcsak tavasszal és ősszel lesznek útjavítások, a kátyúzási feladatokat folyamatosan végezzük majd.